• Index
  •  » Humor
  •  » jakie jaja robicie na lekcji??

#16 2007-09-16 18:28:10

madzia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 76
Punktów :   

Re: jakie jaja robicie na lekcji??

nie znacie go tak dokładnie jak ja go znałam to totalny ....już nie powiem co

Offline

 

#17 2007-09-27 15:11:13

plutek lol

Użytkownik

3272671
Skąd: Qłaj City
Zarejestrowany: 2007-09-26
Posty: 14
Punktów :   

Re: jakie jaja robicie na lekcji??

no kurwa kukieła ty siedzisz jak cipa tylko kurde powiesz d jak dupa i tlko tak to kurwa nawet pod ławkę sie bojisz węjsc tak mnie wkurwiasz ze zal kurwa pacz jakie ty robisz jaja kurwa siedzisz jak cipa tylko na kurwa lekcjach ty robisz jaja smiech hahahahahahahahhahaaahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahhahaaahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahhahaaahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahhahaaahhahahahhahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahahahahhahahahah   zal jestes zadnych jaj nie robisz kurwa a jak cos powiesz to nie wiadomo o co chodzi umyj zęby bo az ci sie kurwa zułty osad robi noobie                           chciałes kukieła powiedziec nasza 5 bez ciebie nnooobie zal z ciebie tak jak to ratuszek powiedział to ty tylko szepczesz kujonie a nic nie muwisz aa o tej tibi nie było smieszne co do księdza powiedzałes tylko to co polak powieedział było ale to co ty to był smiech     sorrry za przeklenstwa ale chłopak mnie w k*

Ostatnio edytowany przez plutek lol (2007-09-27 15:20:14)


Offline

 
  • Index
  •  » Humor
  •  » jakie jaja robicie na lekcji??

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nlp-perswazja.pun.pl www.zlobek46.pun.pl www.akanotsuki.pun.pl www.dancedance.pun.pl www.spox-bakugany.pun.pl